Máte vážny problém


Keď sa povie slovko „nedostatočná a slabá erekcia“ mnohým mužom sa len prekrížia oči. Áno, možno aj vás trápi tento problém. Ako je možné ho odstrániť či vylepšiť?

Je to hádam nočná mora každého muža. Ale nedostatočná erekcia nie je koniec sveta. Väčšina mužov si o sebe myslí, že sú dostatočne sexuálne a eroticky výkonný a každá žena bude z nich namäkko. Až kým sa neobjavia prvé nejaké problémy. U muža nie je dôležitá veľkosť penisu. Nie každej žene totiž príliš veľký pohlavný úd vyhovuje a dokonca priveľký alebo objemný penis môže žene spôsobiť rôzne problémy a nepohodlie pri samotnom sexe. Horšie situácie nastávajú však vtedy, ak sa partner nemôže pochváliť ani centimetrami a navyše má výrazné problémy dosiahnuť erekciu. Ak sa tieto problémy opakujú častejšie, netreba ich brať na veľmi ľahkú váhu.

erotika, žena v posteli

Môže totiž ísť o chorobu s názvom erektilná dysfunkcia. Pri nej muž nie je schopný dosiahnuť dostatočne kvalitnú a dlhotrvajúci erekciu. Nedokáže teda dostatočne uspokojiť partnerku, vďaka čomu krachujú aj tie najpevnejšie vzťahy. V dnešnej dobe je základom každého zdravého fungujúceho spolužitia dvojice aj kvalitný a pravidelný sex. Pri tejto chorobe totiž netrpíte len vy, ale aj psychika vašej drahej polovičky. Impotencia sa považuje za chorobu s erekciou. Muži po štyridsiatke sú najviac ohrození. Aj keď za to môže aj samotné starnutie, v najčastejších prípadoch ide práve o nepríjemnú erektilnú dysfunkciu. Možných faktorov porúch potencie je veľmi veľa, no najčastejšie ide o zlý životný štýl. Správnemu fungovaniu nepomáhajú prehýrené noci plné alkoholu a nedostatok zdravého a kvalitného spánku. Tie sa vám v konečnom dôsledku môžu negatívne vrátiť v podobe straty schopnosti udržiavania erekcie.

Couple_2_2048x2048

Aj to totiž dopomáha k zúženiu ciev a následnému nedostatočnému prekrveniu pohlavných orgánov. Nezabúdajte na pravidelné športovanie, zdravé stravovanie a vyhýbajte sa stresovým situáciám. Dnešná doba je poznačená rýchlym životom, v ktorom majú prioritné postavenie skôr kariérny rast či spoločenský rebríček pred dôležitejšími hodnotami. Často zabúdame na to, čo je pre našu dušu a telo naozaj dôležité. Večný stres doma či v práci, nedostatok oddychu či nepravidelný jedálniček sa neskôr určite negatívne odrazia aj na vašom zdravotnom stave. To všetko býva spojené aj s problémami so stoporením penisu. To, že erekcia pri sexuálnom vzrušení štrajkuje je signálom, že niečo nie je v poriadku. Nemôžete potom očakávať spoľahlivé výkony od vášho mužského nástroja. Schopnosť udržať erekcu môžete stratiť aj pri depresiách či iných psychických problémoch. Stačí byť rozčúlený alebo mať myseľ zaťaženú inými vecami z vášho namáhavého dňa a žena dostane dnes večer košom. Nemusíte sa za to hanbiť. Poraďte sa o tom so svojou partnerkou a nájdite spoločné riešenia. Veď ako v zdraví, tak aj v chorobe.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup