Myseľ

Životný štýl sa samozrejme prejaví na našom fyzickom zdraví, na našej kondícii, a na našom výzore. Avšak celé to vždy začína práve v hlave. Prúdenie našich myšlienok je nezastaviteľné, a častokrát nám v hlave prebiehajú práve veci, po ktorých túžime.
Dennodenne nám prúdia hlavou rôzne myšlienky, a záležitosti, nad ktorými sa niekedy pozastavíme. Veľakrát sa stane, že sa k nám dostane nejaká informácia, myšlienka, ktorá vojde do našej hlavy a uchytí sa tam tak, že nám môže ovplyvniť celé myslenie, pohľad na svet, celý náš životný štýl.

mentální zdraví

Tak ako to však môže mať pozitívny vplyv, tak takisto aj negatívny. Napríklad, ak niekto chce zapadnúť do určitej skupiny ľudí ,a drží sa hlavne tohto cieľa, tak častokrát dokáže kvôli tomu zahodiť veľmi veľa vecí. Niekedy aj celé svoje zdravie. A to tým, že zmení svoj životný štýl úplne od základov. Začne piť, fajčiť, niekedy to môže zájsť až k drogám. Avšak môže to mať obrovský vplyv aj na psychiku. Keď už takíto ľudia majú v sebe túto myšlienku, že už majú konečne priateľov, a naivne si myslia, že tí, údajne priatelia, sú naozaj priateľmi, tak sa veľmi mýlia. Ľudia vedia byť niekedy však naozaj hlúpy, a aj keď to majú veľmi veľakrát pred očami, vôbec to nemusia vidieť.

léky

Naopak zas priatelia môžu mať často pozitívny vplyv. A to tak, že ťa tvoj priateľ začne volávať do posilňovne, alebo behávať do parku, alebo ťa motivuje na zdravú stravu. Možností je nespočetne veľa, a je naozaj na nás, čo si vyberieme. Či chceme náš život naplniť niečím krásnym a naozaj zmysluplným, alebo ho doslova preflákať. Preto je veľmi dôležité vyberať si okrem zdravej a nezdravej stravy, pohybu a sedenia doma pred televízorom alebo počítačom aj priateľov. Niekedy si to ani človek neuvedomuje ako často je ovplyvňovaný druhými.
Celé to však vzniká v našej hlave. Sila myšlienok je nepredstaviteľná, a naozaj mocná.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup