Ako z neštýlových tričiek urobiť štýlové?

Aj vy vlastníte tonu tričiek? Koniec koncov ich aj využívame, no a komu by sa chceli prať každý deň, že? Ak i vy neviete čo so svojimi starými tričkami, nechajte sa trochu inšpirovať. Aj naoko nepoužiteľné kúsky, môžete ešte veľmi dobre využiť.Žena v bielom voľnom tričku s čiernym textom

Potlač je IN! A dokonca i tá nevkusná

Tričká s potlačou sa môžu na prvý pohľad javiť ako nepoužiteľné. Nemyslíme však na vzory alebo tričká, ktoré boli kupované s týmto zámerom, ale o kúskoch s vtipnými nápismi alebo logom firmy. verte či neverte, ale presne takéto tričká dokážu dokonale doplniť váš outfit. Asi viete, že dnes sa nosí takmer všetko a čím je oblečenie netradičnejšie, tým je to lepšie. Preto sa nebojte takéto tričko kombinovať so sukňou a elegantnými topánkami. V tomto prípade sa asi najlepšie uplatní stará pravda, že nie je podstatné čo človek nosí, ale ako to nosí.

Rozťahané, potrhané a XXL určite nevyhadzujte

XXL tričká, ktoré pripomínajú skôr handru na utieranie dlážky sú tými najviac COOL kúskami oblečenia, ktoré vlastníte. Treba ich vedieť správne skombinovať a s „obnosenosťou“ to príliš nepreháňať, no nejde o žiadnu vedu. Nosenie takýchto štýlových kúskov, má aj isté pravidlá :Žena v krátkych džínsoch a čiernom veľkom tričku stojí pri sivej stene

  • Musíte mať na nich vek. To znamená, že dáma po päťdesiatke by už na takéto výstrednosti mala radšej zabudnúť.
  • Musíte „mať“ postavu. Nasledujúce slová môžu byť kruté, no pravda sa cení. Ak vám bruško doslova preteká cez nohavice a ani s vašimi stehnami a rukami to nie je veľmi ružové, taktiež na takéto tričká zabudnite.
  • Musia byť čisté. Tričká môžu byť potrhané a rozťahané, no nikdy nie špinavé. Aj tá najmenšia škvrnka pôsobí tak, že ste si na seba nemali čo obliecť. Platí to aj o drobných dierkach a príliš opotrebovanom materiáli.
  • Nehodia sa ku všetkému. Aj keď v móde dnes nie je nič zakázané, predsa len radšej trochu brzdite. Takéto tričká sa hodia skôr k ležérnemu štýlu. V kombinácii s lodičkami už musíte mať ozaj vycibrený vkus.