Ceny realizácie skleneného zábradlia

Zábradlia patria k základným prvkom interiérov a exteriérov. Existujú v rôznych prevedeniach a pre rôzne účely. Však esteticky najmenej rušivé a vzhľadovo minimalistické sú tie sklenené zábradlia. Ich vlastnosti ponúkajú rôzne využitie a to v rôznych typoch interiérov a exteriérov. Či sa rozhodnete pre zábradlie na schody alebo váš balkón, pomocou skleneného zábradlia vytvoríte moderný a nadčasový prvok vášho interiéru alebo exteriéru. Vďaka vlastnostiam tohto materiálu sa váš interiér viac presvetlí, dodá mu moderný vzhľad a potrebnú bezpečnosť. To taktiež znamená, že nedochádza k optickému zmenšeniu, ako v prípade iných typov zábradlí vyrobených z iných materiálov. Sklenené zábradlie sa inštaluje formou kotvenia, a to rôznymi spôsobmi, závisí od konkrétnych okolnosti a požiadaviek.

sklenene-zabradlie-do-profilu-trencin-1-310x252

Jedná z možnosti kotvenia je pomocou bodových úchytov, tie sú štandardne dodávané s povrchovou úpravou nerezu a je možné ich aplikovať v rôznych priestoroch a podmienkach. Druhý spôsob kotvenia je za pomoci hliníkového profilu a jeho možnosti kotvenia sú takmer neobmedzené. Je možné ho ukotviť z vrchu, z čela alebo napríklad ho úplne zapustiť do podlahy. Z estetického hľadiska je zapustenie priamo do podlahy „najkrajšie“, nakoľko vytvára dojem skla, teda zábradlia vychádzajúceho priamo z podlahy, bez ďalších rušivých prvkov. To znamená, že z hľadiska estetiky a možnosti realizácie ponúka sklenené zábradlie veľkú škálu možností, závisí už len na vašich preferenciách a požiadavkách.

sklenene-zabradlie-13-310x252

V prípade finančných nákladov a nákladov jeho realizácie patrí sklenené zábradlie medzi pomerne prijateľné a dostupné, aj napriek prémiovému vzhľadu a vysokej kvalite. V prípade, že vás takýto typ zábradlia zaujal alebo by ste sa chceli o ňom dozvedieť viac informácií, neváhajte nás kontaktovať a my vám radi poskytneme bližšie informácie o sklenené zábradlie cena. Prípadne si nechajte od nás vyžiadať cenovú ponuku pre lepšiu predstavu o nákladoch vo vašom prípade, za realizáciu takéhoto skleneného zábradlia.