Kolagénom proti starnutiu

Suchá pokožka, problematická pleť, či starnúca pokožka sú viditeľné znaky nedokonalosti pleti. Vzhľadom na to, že pleť na tvári je každodenne vystavovaná očiam verejnosti, snažíme sa ju udržiavať čo najlepšej kondícii. Na pleť existuje veľké množstvo prípravkov, ktoré sľubujú hotové zázraky. No určite ste sa už aj vy stretli s produktami, ktoré váš stav nezmenili, alebo aj zhoršili. Dôležité je vybrať si tú správnu kozmetickú radu. Starostlivosť o pleť začína každé ráno po prebudení. Dôležité je každodenné nanesenie krému.

pleťový krém

Veľká chyba, ktorej sa dopúšťa mnoho žien, je nedokonalé odlíčenie pleti po celom dni. Večerná rutinná by mala pozostávať z dokonalého odlíčenia, nanesenia séra a pleťového krému. Pre čo najlepší efekt by ste nemali zabúdať na pleťovú masku. Najmä pleť vo vyššom veku so začínajúcimi vráskami si vyžaduje dôkladnejšie zloženie. Na unavenú pleť strácajúcu pružnosť je vhodná kolagenová maska. Kolagén je súčasťou buniek ľudského tela, no vekom sa postupne stráca. To má za následok stratu elasticity pokožky a jej pružnosti. Kolagén obsiahnutý v maske dokáže s pleťou na tvári hotové zázraky. Dokáže ju vzpružiť, dodá jej potrebné živiny a vy sa môžete tešiť zo sviežo vyzerajúcej, mladistvej pleti.

pleťová kozmetika

Maska je obohatená o minerály ktoré pokožku zlepšujú a chránia. Dôležitý je tiež obsah kyseliny hyalurónovej. Táto zložka ovplyvňuje objem buniek. Kolagénová maska je dôležitá tiež pre hydratáciu pleti a jej ochranu pred klimatickým poškodením. Kolagén je potrebné dopĺňať pre vypnutejší vzhľad pleti, ale tiež ako prevenciu pred ďalším starnutím. Nemali by sme zabúdať na starostlivosť o pleť. Každý jeden kozmetický prípravok má svoj význam a financie investované do kozmetických produktov sú vhodne investované peniaze. Náš vzhľad nás reprezentuje a pomáha nám cítiť sa sebavedome a príťažlivo.