Ručne pletení vlnené ponožky do zimy

Čas chladných sychravých dní už je tu. Za oknami začína zúriť uzimené počasie. Už len pri pohľade z okna s nami zatrasie zima. Studený vietor píska za sklenenými oknami a ohýba stromy do všetkých strán. Vianočný čas už taktiež klope na dvere. Neodmysliteľnou súčasťou vianočnej idylky je hrejivý hrnček horúceho čaju, deka a na nohách hrubé vlnené ponožky, ktoré nás zohrejú v každom počasí.

vlnené ponožky

V našej ponuke môžete nájsť vlnené ponožky ručně pletené vyrobené v Dánsku z tej najkvalitnejšej ovčej vlny. Je získavaná zo živých zvierat, takže sa nemusíte obábáť, žiadna ovečka nebola kvôli tejto vlne usmrtená. Naše výrobky sú jedinečné aj tým, že sú ručne pletené. To zaručuje ich kvalitu a originalitu, takže sa nemusíte báť, že by sa rýchlo opotrebovali alebo neposkytli vašim nohám kvalitnú ochranu. Naše ponožky obsahujú až 80% vlny. Vlna patrí k obľúbeným materiálom hlavne pre svoje termoregulačné vlastnosti. Zahreje vás, ale taktiež v nej nedochádza k zbytočnému prehriatiu. Na vnútornej strane ponožiek nájdete hebkú froté vrstvu, ktorá zaručuje pocit tepla a sucha aj v náročných zimných podmienkach.

pletenie vlnených ponožiek

Pri výrobe našich ponožiek sme sa inšpirovali dánskymi vzormi. Rôznorodosť vzorov tak zaručuje vašu originalitu či už na horách, na mestskej vychádzke alebo v pohodlí domova. V našej ponuke nájdete aj rôzne farebné kombinácie. Jednofarebné pre minimalistov alebo aj viacfarebné pre tých, ktorí obľubujú výrazné kúsky, ktorými určite zaujmú každé oko.

Naše vlnené ručne pletené ponožky môžete vziať na hory alebo aj na romantickú zimnú mestskú prechádzku. Hodia sa skvele k rôznym outfitom a nič nimi nepokazíte. Ponúkame vám aj darčekové balenie dvoch kusov, aby ste tak radosť z našich ponožiek mohli zdieľať aj s niekým iným alebo potešiť samých seba rovno dvakrát. S našimi ponožkami zažijete skutočné pohodlie a teplo aj v tých najchladnejších dňoch.