Čo ste o bublinkách nevedeli

Pod pojmom plast si každý z nás môže predstaviť niečo iné, no ak poviete plastová poštová obálka, hneď je všetkým jasné, že ide o kvalitné a spoľahlivé obálky, ktoré slúžia na zabalenie mnohých druhov tovaru či predmetov, ak ich chceme poslať poštou hoci aj na druhý koniec sveta. Maximálna ochrana všetkého, čo je nutné zaslať adresátovi aj do ďalekých končín sveta, musí byť základným predpokladom toho, aby sme dôležité dokumenty či predmety vyššej ceny vložili do tejto plastovej obálky, pričom bublinkové obálky 2packsk.sk samotná zásielka musí prekonať mnoho kilometrov a viackrát s ňou manipulujú, až kým nedôjde do cieľa svojej cesty. Počas nej je vystavená najmä poveternostným vplyvom, môže ju ohroziť voda či vlhkosť, tiež nie sú vylúčené slnečné lúče alebo aj hrubé nečistoty či prašnosť, ale tiež mechanické poškodenie pri manipulácii.

Nech sa páči, vyberajte

Výrobcovia sa sústredili na vývoj takých plastových obálok, ktoré by všetky spomínané okolnosti zvládli bez problémov a výsledkom sú plastové bublinkové obálky. Ich vynikajúce vlastnosti už využívajú dopravcovia aj predajcovia niekoľko rokov, dokážu do nich zabaliť predmety rozličných veľkostí, môžu to byť tlačoviny, dokumenty, fotografie, ale aj bižutéria či šperky, no posielajú sa aj mnohé textilné výrobky menších rozmerov, takže ich využitie je naozaj široké.

Srdiečko zabalené do bubliniek bude v bezpečí

Klasické plastové obálky sú z plastu, ktorý môže mať hrúbku 50, 60, 70 a 90 mikrometrov, no aj tá najhrubšia nie je dostatočne odolná voči mechanickému tlaku. Opačný efekt však majú bublinkové obálky, ktoré sú z vnútornej strany vybavené bublinkovou fóliou a tá dokáže tlmiť práve ten spomínaný tlak, ktorý môže nastať pri manipulácii počas prepravy tovaru. Bublinkové obálky majú však výhodu nielen ako ochrana, ale sú aj perfektne uzatvárateľné, takže z nich nič „neunikne“. Zatvárať ich je možné lepiacim pásikom alebo formou ZIP-u či posuvným jazdcom. Pri nákupe obálky si tiež môžete vybrať aj farebné prevedenie, okrem bielej máte k dispozícii aj holografický povrch alebo matnú čiernu farbu, všetky sú však spoľahlivé a odolné, s kvalitným uzatváraním a bezpečne chráneným obsahom vo vnútri počas celej prepravy.