Dizajnové posuvné sklenené dvere

Sklo a moderná architektúra sa vzájomne dopľňajú.

Sklo je ušľachtilý prvok, ktorý dodá interiéru aj exteriéru eleganciu, svetlo a modernú nadčasovosť.

showroom-1188626_640

Sklenené posuvné dvere Lmmont sú toho typickým príkladom. Dokonalá sklenená plocha s vkusnými úchytkami a patentovaným posuvným systémom Vás zaujme už na prvý pohľad. Je originálna a má využitie v mnohých priestoroch, v domácnosti, obchodných centrách, bankových domoch ale aj v odborných špecializovaných pracoviskách. Opticky zväčšuje priestor, ideálne láme svetlo a vytvára clony medzi viacerými priestormi. Na výrobu sklenených posuvných dverí sa využíva špeciálne tvrdené sklo, ktoré spĺňa bezpečnostné a legislatívne požiadavky.

V ponuke je farebné prevedenie číre, matné, pieskované, grafosklo alebo sklo s potlačou. Je zasadené do patentovanej technológie nosných rámov, ktoré nepôsobia rušivo a takmer si ich nevšimnete. Posuvný systém je plynulý, tichý a bezpečný. Doplnky sú dostatočne nosné, pevné, ale zároveň dizajnovo vkusné.

Pri celkovej realizácii je vhodné poradiť sa s odborníkmi. Najmä, ak uvažujete aj o podhľadoch – správne zameranie a odborná rada sú nevyhnutné. Takisto správny výber typu a farby skla je potrebné zladiť s interiérom a požadovanou funkciou posuvných sklenených dverí.

Ich rozmer sa dokonale prispôsobí interiéru. Dokážu vytvoriť samostatný celosklenený priestor pre pracovisko, kanceláriu alebo obchodnú časť. Pritom mu pri správne zvolenom prevedení zachovajú pocit intimity a nepôsobia rušivo. Vhodnou kombináciou zakrytia napríklad pracovnej časti v spodnej časti dverí sa vytvorí dizajnový doplnok interiéru. Moderné sú najmä v obchodných priestoroch prevedenia s pieskovanými deliacimi pásmi, ktoré vyzdvihnú administratívny charakter.

architecture-5084075_640

Aj Vás určite presvedčia nadčasové, moderné a funkčné riešenia posuvných sklenených dverí.