Je ale rozdiel medzi tantrickou a erotickou masážou?

Nielen milovníci dobrých masáží, ale takisto fanúšikovia príjemných služieb vo všeobecnosti, už možno teoreticky alebo dokonca na základe vlastných skúseností vedia, čo je to tantrická masáž a čo so sebou táto prináša. Konkrétne aký má priebeh, no a samozrejme aký je jej účinok na našu telesnú a tiež psychickú kondíciu.

  • Pretože tantra masáž pracuje s našou telesnou, emočnou a sexuálnou energiou

muž vo vode, spriritualizmus

Práve fakt, že pracuje so všetkými dôležitými životnými súčasťami má za následok, že vie byť veľmi efektívna, či už z hľadiska funkčného uvoľnenia napätia a uvoľnenia nahromadených telesných a emočných blokov, tak aj z hľadiska svojho výsledku, akým musí byť načerpanie nových životných síl.

Pravdepodobne vám neuniklo, že tento typ masáže sa v nemalej miere venuje takisto práci so spomenutou sexuálnou energiou, čo je vlastne jej špecifickou charakteristikou a niečím, s čím si ju veľa ľudí spája, Áno, je to jej poznávací a bod a z viacerých hľadísk tiež príjemný a zaujímavý. Na základe tohto faktu si preto tantru viacero záujemcov spája s erotic massage a vo svojej podstate sa dané postupy môžu deliť na intenzívnejšie alebo menej intenzívne.

portrét ženy, krk

Tieto techniky používajú senzuálne dotyky, a to aj na miestach v oblasti intímnych partií. Je to vlastne oblasť ľudského tela, ktorá je stredobodom k dosiahnutiu požadovaného uvoľnenia ako aj k možnosti efektívne pracovať so sexuálnou energiou. Aby sa odstránili bloky a vznikla príležitosť načerpať čerstvú životnú energiu, či už z telesného alebo emočného hľadiska, musia sa uvoľniť takisto bloky spojené s touto súčasťou nášho ja.

  • Samotný pohlavný styk je však v prípade návštevy salóna samozrejme zakázaný a úlohou prijímateľa, resp. zákazníka masážneho tantra salónu je prijímať energiu, ktorú mu prostredníctvom senzuálnych dotykov dopraje vo svojom obore vyškolená masérka.