Erotické masáže a ich 6 benefitov pre telo a myseľ

Eroticke masaže https://www.privatportal.sk/eroticke-masaze nie sú len príjemné, ale aj zdraviu prospešné. Neveríte? Prvou možnosťou, ako sa o tom presvedčiť, je to, že ich vyskúšate. Pokiaľ však potrebujete nejaké dôkazy predtým, ako na masáž vhupnete, prečítajte si nasledujúci článok o všetkých benefitoch, ktoré vám erotické masáže prinášajú.

Nahá žena stojí pred zrkadlom

  1. Detox pre telo

Pri sexe, obzvlášť pri dosiahnutí orgazmu, sa z nášho tela vyplavuje množstvo hormónov. Niektoré zlepšujú náladu, iné zas potrebujeme z organizmu dostať preč. Dosiahnutie orgazmu pri erotickej masáže preto pôsobí rovnako, ako kvalitná detoxikácia organizmu

  1. Chudnutie zaručené!

Áno, aj pri zdanlivo pokojnej aktivite, ktorou je erotická masáž, spaľujete veľké množstvo kalórií. Za nejaké hodinku, sa ich zbavíte až okolo stopäťdesiat.

  1. Upokojenie tela a mysle

Pri dosiahnutí orgazmu sa vám z tela začína vyplavovať aj hormón prolaktín. Ide o trošku zvláštnu vec, pretože tento hormón vzniká hlavne u matiek, ktoré dojčia svoje dieťa. Jeho nadbytok v tele je však zdraviu škodlivý. Prečo? pretože spôsobuje nerovnováhu a stres. Pri erotickej masáži sa ho zbavíte, a preto budete dokonale odpočinutí.

Nahá žena s hnedými vlasmi sedí predklonená

  1. Prekrvíte si telo

Prekrvenie celého tela, to je nepochybný benefit akejkoľvek masáže, no pri tej erotickej si prekrvíte skutočne CELÉ telo! Prekrvenie pritom pôsobí pozitívne aj na pokožku, dravú erekciu a celkové zvyšovanie libida. O prevencii proti vzniku kardiovaskulárnych chorôb ani nehovoriac.

  1. Nadopujte sa endorfínmi

Áno, endorfín sa pri sexe, teda aj pri masážach, do tela dostáva v skutočne pozoruhodných množstvá. Je dokázané, že predchádza vzniku depresií a dokonca má pozitívny vplyv aj na partnerský vzťah ako taký. Viac radosti – spokojnejší vzťah.

  1. Zbavte sa bolesti

Pri endorfíne ešte ostaneme, pretože tento hormón, okrem iného, človek zbavuje bolesti. Zabudnite na analgetiká a radšej si doprajte kvalitnú a dlhú erotickú masáž.