Europalety

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou europaliet na základe certifikovaných metód a pracovných postupov. Vyrábajú sa z dreva, dostupné sú v určitých konkrétnych rozmerov, takže máte možnosť vybrať si z našej ponuky vhodnú veľkosť europalety pre vaše použitie. Euro palety sú kvalitné výrobky, ktorých výhodou je pomerne vysoká nosnosť. Ich zámerom je zjednodušenie premiestňovania tovaru z miesta na miesto, ktorý sa následne presúva vysokozdvižným vozíkom do potrebných výšok, kde sa následne uskladňuje. Ich využiteľnosť je predovšetkým v skladoch s rôznym druhom produktov, ktoré sú umiestnené na policiach siahajúcich do značných výšok. Výroba paliet je normovaná a podkladá detailné spôsoby ich výroby, ktoré je nevyhnutné dodržať. Europalety sú spevnené špeciálnymi klincami. Vyznačujú sa dlhou dobou životnosti. Pri ich používaní je dôležitá a nevyhnutná pravidelná kontrola, aby sa predišlo nevhodným udalostiam a z dôvodu zachovania úplnej bezpečnosti pri výkone práce bez ohľadu na to, o aké odvetvie alebo typ podnikania ide.

europalety pripravené na použitie

Euro palety predaj prebieha prostredníctvom našej internetovej stránky. Objednávanie prebieha formou online a je pomerne jednoduché a rýchle. Tovar vám doručíme v priebehu niekoľkých pracovných dní na vami požadovanú a zadanú adresu odberateľa.

Našou motiváciou je prinášať nové inovatívne produkty na trh, ktoré uľahčujú prácu v rôznych priemyselných odvetviach. Zjednodušujú vyskladnenie tovaru ako aj jeho umiestnenie do príslušných skladov. Pri tejto práci sú nevyhnutné pomôcky a technológie, ktoré umiestnenie tovaru do regálov v skladoch umožnia a zabezpečia.

praktická europaleta na záhrade

V prípade záujmu si pozrite našu fotogalériu s detailným popisom jednotlivých europaliet a vyberte si na základe toho, čo je pre váš obchod najvhodnejšie a najvýhodnejšie. Ponúkame pomerne prístupné a zodpovedajúce cenové relácie k daným výrobkom. Europaleta je zostrojená tak, že môže byť uchopená a vyzdvihnutá zo všetkých štyroch strán, čím sa zaisťuje jej praktické používanie pri nakladaní na žeriav alebo rôzne typy vozíkov.