Svetlo v tvare pásikov je inovatívne a veľmi efektné

Žiadny interiér by nebol dokonalý, ak by mu chýbalo vhodné osvetlenie. V tmavej miestnosti by sme toho asi veľa nevideli a ani by nebolo možné ju využívať. Umelé osvetlenie je darom z nebies, ako sa vraví, lebo nám zmenilo život, vďaka nemu si môžeme posvietiť aj tam, kde to naši predkovia nedokázali. Navyše, LED technológia so sebou priniesla aj benefity v podobe LED pásikov.

Príjemné teplé svetlo

Anglický výraz pre pásik – strip sa ujal aj u nás a pomaly si ho osvojujeme aj v bežnej reči. Teda ak niekto spomenie LED strips, vieme, že hovorí o LED pásikoch. Osvetlenie, ktoré nemá veľmi dlhú históriu, no napriek tomu mnoho spotrebiteľov využíva jeho vlastnosti, led pásky neporovnateľné s ktorýmkoľvek iným typom svetelného zdroja. Netypický tvar pásika nebol doposiaľ známy, no práve ten spôsobil ošiaľ a dnes je možné vďaka nemu vniesť svetlo aj do tých najneprístupnejších miest.

LED pásik je podľa jeho typu SMD diód, voľby farieb či svetelnému toku možné využiť aj ako hlavný zdroj osvetlenia, jeho inovatívny konštrukčný tvar dovoľuje nainštalovať ho aj do podhľadov, skvelo osvetlí rámy obrazov, zrkadiel, priestor pod poličkou a podobne. Nenápadne ukrytý v lište nebude rušivým elementom, ale práve naopak, dovolí nám využiť fantáziu a čarovať so svetlom. Pritom ovládanie diaľkovým ovládačom je jednoduché, môže svetlo vypínať a zapínať, ale aj meniť jeho intenzitu.

Farby pristanú aj osvetleniu v tvare pásika

LEDprodukt s.r.o. má na starosti predaj sortimentu svetelných zdrojov, LED pásiky ponúka v mnohých kategóriách podľa typu diód či farebnosti alebo 12V a 24V. Biele svetlo môžete mať v troch odtieňoch, teplá, studená a neutrálna, ale systém RGB a RGB-W ponúka farebné svetlo v širokej škále odtieňov. Plynulý prechod medzi odtieňmi bielej farby si dokážete zabezpečiť aj sami, ak si vyberiete kategóriu DUAL-WHITE. Najjednoduchšie na pásikoch je ich inštalácia na miesto použitia obojstrannou lepiacou páskou. Takto sa môžete so svetlom v priestore doslova hrať a osvetliť si svoj obľúbený kútik podľa vlastných predstáv.