Nebojte sa gélových nechtov

To, že sa o seba staráme nám nikto nemôže vyčítať, je to dobrá vlastnosť z ktorej máme radosť. Po náročnej práci, alebo stresujúcom dni je príjemné sa potešiť a dopriať si za odmenu napríklad niečo po čom už dlhšie túžime. Môže to byť kaderníčka, alebo si objednajte cez internet wellness, teraz na jar to bude výborný nápad a vaše telo si oddýchne a zregeneruje sa. A nič vám nebráni ani v tom, aby ste so sebou vzali svojho manžela, alebo trebárs skúste nahovoriť vašu priateľku. Je to len a len na vás.

uv gel

Ak práve nemáte čas na dovolenku, môžete vyskúšať novinky v kozmetickom alebo kaderníckom svete, prípadne staviť na starú klasiku, ktorá stopercentne poteší vaše srdce a vyčarí vám úsmev na tvári. Dajte si upraviť nechty pomocou uv-gélu. Krásne ruky a nechty sú základ dokonalej krásy. V dnešnej dobe sú metódy výroby gélových nechtov oveľa šetrnejšie ako v minulosti a nechtové štylistky sú veľmi šikovné. Hravo a rýchlo vám dokážu vytvoriť na nechtoch doslova kreácie, aké si neviete možno ani predstaviť.

Existujú maľované nechty, jednofarebné, kombinované, s kamienkami alebo rôzne ďalšie štýly ako je babyboomer, či aurora efekt. Samozrejme nesmieme zabudnúť ani na Francúzku manikúru, ktorá je ešte stále obľúbená, vyššie spomínaný babyboomer je jej moderná náhrada. Každopádne sa už nemusíte obávať, že vaše nechty budú vyzerať neprirodzene a umelo. Lebo ak vychytáte naozaj šikovnú žienku, vaše nechty vám dokáže tak skrášliť, že budú na nerozoznanie od pravých.
Namiesto umelých gélových nechtov, si môžete dať naniesť aj špeciálny uv-gél priamo na vaše vlastné nechty, vďaka ktorému dosiahnete pekný vzhľad a spevnenie.

nehty

Tieto laky sú upravené podobnou technológiou ako uv-gél a môžete si ich zakúpiť aj v drogérii. Ale netreba zabudnúť na to, že po nanesení laku v pohodlí domova je nutné svoje ruky dať na niekoľko minút zatvrdnúť pod uv-lampu. Bez toho vám tento špeciálny lak ani gél nezaschne. Majú trošku vyššiu cenu ako klasické produkty, ale ich kvalita vám zaručí dlhodobý efekt, čiže aj niekolko týždnov bez opadávania.