Nikdy nie je neskoro!

Ak ste mladým architektom, či skúseným architektom alebo Váš architektúra skutočne zaujíma a chceli by ste sa dozvedieť viac o tom ako na to, sme tu pre Vás!
Ponúkame pre architektov, projekčné kancelárie alebo developerov poradenstvo pri realizácii Vašich projektov!

architekt

Máte technické, či konštrukčné problémy? Považujte ich za vyriešené!
Radi Vám pomôžeme, vysvetlíme, či dokonca zostrojíme technickú dokumentáciu, ktorá bude obsahovať všetky potrebné náležitosti s vysvetlivkami. Pomôžeme Vám alebo radi zostrojíme výpočet statiky, takže sa nemusíte báť, ak nie ste milovníkmi fyziky, že by Vás dom spadol, s Našimi výpočtami postojí desiatky-stovky rokov! A ak sú Vašou najväčšou obavou materiály, to je pre Nás úplná hračka! Vieme, že výber správneho a vhodného materiálu, ktorý spĺňa podmienky na stavbu, je cenovo dostupný a skutočne kvalitný, môže byť veľmi náročné! Ale nemusíte to robiť samy! My Vám radi pomôžeme a k tomu ako bonus darujeme pár tipov ako na to!

projekt

Stačí kliknúť na https://lmmont.sk/pre-architektov/ prečítať si všetko, čo Vás zaujíma alebo Nás okamžite kontaktovať a My Vám s radosťou odpovieme na všetky Vaše otázky.
Sme tým profesionálnych odborníkov, ktorí vedia, aký dôležitý je každučký detail pre navrhovaní domov, pri samotnom zostrojovaní všetkých potrebných stavebných materiálov a aká ťažká je samotná realizácia!
Máme niekoľko ročné skúsenosti a plno zrealizovaných projektov, ktoré svedčia o tom, že vieme čo robíme!

Nemusíte byť na to samy! Uľahčite si prácu a túto energiu môžete dať inom! Do iných detailov! Pokiaľ Vám môžeme uľahčiť prácu, radi to urobíme! Neváhajte a kontaktujte Nás už teraz! Náš profesionálny personál je pripravený poradiť Vám kedykoľvek na akékoľvek dotazy, či už prostredníctvom emaily alebo telefonicky.

Sme tu len pre Vás!