Stabilný tvar a vzhľad nerezového zábradlia

Kvalitné zábradlie, ktoré nemení tvar a vzhľad ani po rokoch je základom funkčnej a estetickej stavby, nerealizuje sa každý rok, jeho rekonštrukcia je vždy zložitá a nákladná a preto je výber materiálu rozhodujúci. Kvalitný nerezový materiál je vyjadrením dobrého pomeru ceny a kvality, s dlhou životnosťou, maximálnou funkčnosťou, vysokou estetickou hodnotou a ľahkou údržbou. Inšpirácia z ponuky nerezove zabradlie prináša nápady, akým spôsobom realizovať zábradlie, tipy, aké sú možnosti jeho využitia a nadčasové dizajnové nápady.

nerezové zábradlie

Zábradlie tak, ako ho poznáme z minulosti, plné ornamentov, výplní a ozdôb dnes stratilo svoje opodstatnenie a v móde sú jednoduché a praktické línie v kombinácii s najmä prírodnými materiálmi. Základným prvkom sú kvalitné nerezové stĺpiky vhodne zoradené tak, aby v prvom rade zabezpečovali našu bezpečnosť a vyhovovali predpísaným normám, ktoré určujú ich vzdialenosť, radenie, ukotvenie a ich podporné prvky. Zábradlie je na to, aby nám ukázalo kam ešte môžeme stúpiť, kde sú prechody medzi objektami, prípadne nás upozorní na výškové rozdiely medzi prechodmi. Nerezové zábradlie je dnes umiestnené takmer všade, takže si ani neuvedomujeme jeho dôležitosť a významnosť.

schody s nerezovým zábradlím

Ponuka je zameraná na kvalitný nerezový materiál, realizáciu zábradlia z neho, takisto aj na precízne zameranie, poradenstvo a profesionalitu. V prípade atypických požiadaviek a rozmerov je skúsenosť pridanou hodnotou, ktorá ušetrí čas aj peniaze. Nerezové zábradlie v kombinácii so sklom je nielen elegantné, moderné a svieže, ale je zároveň prvkom, ktorý oživí aj staršie balkóny a staršie budovy. Dnes je hodne využívané najmä pri rekonštrukciách obytných domov, ale aj pri nových stavbách. Ponuka Vám predstaví možnosť radenia stĺpikov vertikálne, horizontálne, s oceľovými lankami, so sklenenými výplňami a vkusnými drevenými madlami. Všetky sa ľahko udržiavajú, majú dlhú životnosť a čo je najdôležitejšie, vždy perfektný a bezchybný vzhľad.