Výhodná cena a dokonalé služby krtkovania

Nájsť kvalitnú službu krtkovania s doplnkovými službami, kvalitným servisom a prevenciou za korektnú cenu nebýva vždy jednoduché. Formy poskytovania servisu sú rôznorodé a zákazník často ostane nemilo prekvapený najmä finálnou cenou a doplatkami o ktorých nebol informovaný vopred.

money-1015277_640

My Vám ponúkane profesionálny prístup komplexnej služby krtkovanie bratislava cena, ktorá okrem spoľahlivého riešenia havarijných stavov ponúka aj inštalatérske práce a servis orientovaný na prevenciu. Pretože práve prevencia najviac šetrí peniaze, čas aj energiu zákazníka.

V prípade už vzniknutej havárie Vám ochotne poradíme a vyriešime Váš problém priamo u Vás na mieste. Stačí telefonát, kontakt, lokalizácia, opis problému a za krátky čas dochádza k odstraňovaniu závady vždy za vopred dohodnutú korektnú cenu odsúhlasenú obidvoma stranami. Zbytočné a dodatočné doplatky nepoznáme, odmenu za vykonanú prácu si vždy vopred a korektne dohodneme.

Okrem ponuky krtkovania Vám ponúkneme aj kroky prevencie napríklad vo forme TV monitoringu potrubia alebo frézovania potrubia a kanalizácie, prípadne Vám odporučíme trasovanie potrubia. Naše služby sú vykonávané najmodernejšou technikou, profesionálmi, ktorí sa najmä v havarijných situáciach rozhodujú racionálne a na základe skúsenosti.

Ak je už vzniknutá havária – čo najjednoduchšie a najúčinnejšie riešenie určite padne vhod. Buď to bude elektromechanické čistenie alebo často využívané čistenie tlakom a prúdom vody, ktoré je takisto rýchle a veľmi účinné. Udržanie čistoty, využitie postupov, ktoré nebudú vyžadovať zbytočné výkopové práce navyšujúce rozpočet je pre nás samozrejmosťou, skúsenosti zákazníkov ukazujú, že komplexný, odborná a profesionálny prístup aj k malým detailom je dôležitý.

plumber-2547300_640

Preventívne služby Vám prinesú obraz o aktuálnom stave potrubia a kanalizácie, nahradia chýbajúce dokumentácie, poskytnú informácie na riešenie, pomôžu pred vznikom havárii.

Spoľahnite sa v kritickej situácii na odborníkov a ušetrite.