Kde nájdete pokoj?

Vedeli ste, že môžete čas tráviť maximálne? Že to robíte? Že využívate váš čas maximálne naplno? Alebo by ste mohli urobiť ešte viac, alebo by ste mohli spraviť všetko tak, ako si naozaj predstavujete? Verte tomu, že je ťažké zamerať sa na veci, ktoré vidíte alebo všetko, čo by ste chceli robiť a nemôžete, no nakoniec je podstatné, aby ste robili v prvom rade to, čo sa vám páči a čo robíte radi. Nie je to jednoduché, ale verte tomu, že sa na to môžete zamerať a môžete zamerať celú svoju pozornosť na to, aby sa vám vo všetkom darilo.

pruty

VYUŽITE VÁŠ ČAS TAK, AKO SA LEN DÁ

Každý z nás chce využívať čas naplno, ale je jasné, že niekedy je to ťažšie, ako sa skutočne zdá. Verte tomu, že všetko, čo chcete urobiť pre seba a pre svoje fyzické a psychické zdravie je tráviť čas vonku pri športe, ale aj pri relaxe. A čo sa týka relaxu a čo sa týka skutočného trávenia času vonku, je jasné, že najlepšie bude, keď zoberiete do rúk rybárske prúty a sadnete si niekam ku vode. Asi si myslíte, že je to stará škola, ale verte tomu, že to budete milovať.

dva navijáky

DRŽTE SA TOHO, ČO MILUJETE

Zamilujete sa do vecí, ktoré sú naozaj veľmi dôležité a podstatné a verte tomu, že tráviť čas vonku pri niečom takom, ako je chytanie kaprov a šťúk, je naozaj krásne. Možno ich nebudete musieť zobrať so sebou, možno vám bude úplne stačiť, keď potom všetko, čo chytíte vypustíte, ale verte tomu, že ak to dokážete, môžete urobiť maximum preto, aby ste boli hrdý sami na seba a aj na to, čo ste urobili. Aj keď je smiešne, že je to naozaj tak a je vtipné aj to, že mnohí ľudia vedia plavcov chytiť, ale nevedia s nimi nič urobiť, tak ich proste radšej pustia, aby si plávali naďalej. A niekedy stačí, keď budete len tak sedieť v tichu a pozerať sa na vodnú hladinu a len tak sedieť a nemyslieť. To je niečo, čo je skutočne krásne. A myslite na to, že je to naozaj dôležité.