Keď majú fotografie úspech

Hlavne u mladých ľudí sa v poslednej dobe rozšíril trend vešať na internet každodenne aktivity. Niektorým je odfotený obed na našich profiloch na smiech, iní to považujú za potrebu. Práve pre rozširujúce sa fotografie oblečenia, receptov či dovolenkových destinácii sa niekoľko mladých ľudí rozhodli založiť skupinu na Facebooku, kde zverejňujú zaujímavé fotografie zo života Slovákov a Čechov. Prvotinou bola Facebookova stránka, neskôr veľký úspech zožali na instagrame a dnes už majú dokonca vlastnú aplikáciu do smartfónov. Je niekoľko kategórii, v ktorých sa môžete zviditeľniť.

dortík
 
Dnes cestujem             Hlavne v tomto období, kedy kúpite letenky za pár Eur je táto kategória jedna z najobľúbenejších. Keď zbadáte fotky zahraničných destinácii, hneď budete mat chuť objednať si nejaký zájazd. Výnimkou nie sú ani fotky zo Slovenska, ale najväčší obdiv vždy púta nádherná exotika a turistami stále populárne Nórsko. Najmä to je pre fotografie s prírodou ako stvorené. Mala úprava vie z vášho príspevku vytvoriť skutočne umelecké dielo.
 
Dnes nosím                 Obľube sa teší street stylova móda, čoho dôkazom sú aj fotky mladých ľudí v pohodlným outfitoch. Na stránke však nechýbajú ani nádherne, elegantné prevedenia. Ihneď po otvorení nájdete množstvo inšpirácie a každý si nájde niečo zo svojho štýlu. Nebojte sa ukázať pred objektívom. Aj keď prirodzenosť je najlepšia, modelkovská póza urobí outfit ešte zaujímavejším. Podobne je na tom aj Dnes obúvam, kde môžeme vidieť dnešný veľký teniskový boom.
 
kabelka

Dnes jem                     Pri nahrávaní fotografií administrátori nehodnotia chuť, ktorú nepoznajú, ale najmä vizuálny vzhľad. Torty ozdobené živými kvetmi, rôzne zákusky, ktoré keď vidíte na tanieri je vám ľúto ich aj zjesť či slané dobroty a nedeľné obedy. Pri každom príspevku nájdete aj recept na dané jedlo a rozhodne stojí za to ich vyskúšať. Tak dobrú chuť a nezabudnite si výtvor odfotiť.