Svetlá, bez ktorých nebudete vedieť žiť

Vždy som si dala záležať na detailoch. Odkedy som bola malé dievča, snažila som sa, aby všetko vyzeralo perfektne, aby som nikdy v ničom nepochybila a aby som aj ja sama vyzerala najlepšie, ako som len mohla. Teraz však ide o to, že mi takto záležalo naozaj na všetkom, a to do úplných drobností. Nezáležalo na tom či šlo o výber gumičky do vlasov, alebo o výber svetiel do nášho domu. Ale, keď už sme pri výbere svetiel, bolo jasné, že na tom som si dala obzvlášť záležať. Pretože to už nebolo len tak, aj keď to mnohí ľudia naozaj značne preceňovali.

sirka

Čo som chcela od mojich svetiel?

  1. Nech perfektne vyzerajú. Je predsa jasné, že si nebudem kupovať svetlo, ktoré nevyzerá dobre. Chcem, aby všetko fungovalo presne tak, ako má a bez dizajnu to jednoducho vôbec nejde.
  2. Nech dlho vydržia. Nebudem si kupovať nič, čo mi po mesiaci prestane svietiť, no nie? Takže to už bolo jasné, musela som mať niečo, čo bude vyzerať dobre, ale bude to mať aj veľmi dlhú výdrž.
  3. Malo by to byť šetrné k prírode. Asi je jasné, že človek nemusí byť ekomaniak, aby si uvedomil, že s našou planétou to nie je také ružové, ako by sme si mysleli. Takže už naozaj niet nad čím premýšľať, musíme sa toho chytiť.

louver

Nech som robila čokoľvek, určite pre mňa vychádzalo len jedno jediné riešenie, a to, aby som sa zamerala na led technológiu https://www.ledprodukt.sk/129-smd-2835. V dnešnej dobe je to našťastie také populárne, že naozaj niet o čom premýšľať a niet ani, prečo pochybovať. Toto je niečo, za čo môžem dať ruku do ohňa. Myslím si, že keď to človek raz vyskúša, je si na istom. Takže o tom nepochybujte ani vy a vyskúšajte to. Sami veľmi dobre uvidíte, že to má zmysel. A nebudete o tom už nikdy viac pochybovať. Ja som spokojná. A to som určite jeden z tých najväčších detailistov, akí na celom svete sú. Už by som iné svetlo ani nechcela.