Vysávač SENCOR SVC 8621TI

Ja som sa zameral na bezkáblový vysávač dva v jednom od firmy SENCOR, na jeho funkcie, výhody a parametre.
– Medzi výhody tohto vysávača určite patrí to, že nemá žiadny kábel. Každý kto vysáva, vie, aké to je keď sa kábel niekam zamoce, zachytí na nábytku a vy sa musíte stále vracať a kábel odmotávať alebo ak chcete povysávať celý byt musíte používať predlžovacie šnúry, poprípade stále vyťahovať kábel zo zásuvky.
– Keďže tento vysávač nemá kábel, veľmi dôležitá je vysokoúčinná batéria Li-lon21.6 V, ktorá zaručuje kratší čas nabíjania 4-6 hodín a dlhší čas prevádzky až 50 minút. Čas prevádzky závisí od toho akú rýchlosť zvolíte. Máte dve možnosti: vysoký výkon alebo predlžený čas vysávania.

vysavač

– Veľmi dôležitá vlastnosť vysávačov je účinnosť vysávania. Tento vysávač má rotačnú kefu s vlastným motorom a s LED osvetlením, ktorá zaručuje vynikajúce výsledky pri vysávaní nečistôt na akomkoľvek type podláh. Z mojich vlastných skúsenosti môžem potvrdiť, že povysáva aj také nečistoty, ktoré môj starší vysávač nikdy nezvládol. Rotačná kefa s ohybným kĺbom poskytuje dostatočný pohyb v celom rozsahu 180°, zvládne vysávanie aj na ťažšie dostupných miestach napr. pod posteľou. Medzi nesporné výhody patrí aj systém cyklónovej funkcie HEPA.

lux

– Ak ste sa unavili alebo chcete vysávanie z nejakého dôvodu prerušiť pomôže vám funkcia postavenia do zvislej polohy tzv. parkovanie.
– Ja u tohto vysávača oceňujem jednoduché rozloženie, čistenie a vyprázdnenie prachovej nádoby. HEPA filter sa len jednoducho vyberie a vypráši do koša, nie je potrebné ho umývať, po roku používanie vyzerá ako nový. Umývateľné filtre sa rýchlo opotrebúvajú a majú nepekný vzhľad.
– A dôležité u tohto vysávač tiež je, že ponúka veľmi tichú prevádzku a hladina hluku, ktorá nepresahuje 78 dB a indikátor nabitia batérie. Vždy viete, či je vysávač nabitý a zhruba ako dlho môžete vysávať.
– Vysávač SENCOR SVC 8321TI patrí do strednej cenovej kategórie, nie je ani veľmi lacný ani drahý. Jeho cena zodpovedá jeho funkciám.