TOP 5 stránok na zabitie času

Dostali ste sa k tomuto obrovskému svetu, ukrytému v mobilnom či počítačovom zariadení? Čo však ďalej? Pokiaľ nepotrebujete využívať internet na dôležitejšie, napríklad pracovné záležitosti, ale jednoducho Vám ide len o tzv. zabitie času alebo nudy, toto je pár stránok, na ktoré by ste určite nemali zabudnúť.

monitory

  1. Waitbutwhy– Táto stránka je známka nielen počtom svojich fanúšikov ale hlavne obsahom. Jediným zádrhelom je nutná znalosť anglického jazyka. Pokiaľ ale s angličtinou nemáte problém, hor sa na dávku zaujímavostí, faktov a hlavne vtipných vecí.
  2. Supercook– Ako už názov napovedá ide o varenie a takisto tu budete potrebovať základné znalosti anglického jazyka. Potom jednoducho napíšete ingrediencie, ktorými disponuje Vás momentálny stav chladničky a stránka Vám z nich vytvorí recept. Výborný spôsob ako v nej upratať alebo jednoducho neplytvať jedlom.
  3. A good movie to watch – Výborná stránka, pre milovníkov filmov, ktorý už nevedia, čo pozerať. Zvoliť si tak môžete z troch kategórií – náhodný výber filmu, výber z tých najlepších alebo výber z najnovších filmov. Zároveň je tu možnosť hľadania podľa žánru alebo nálady, ktorú vo Vás film vyvolá a ku každému filmu dostanete aj popis a jeho základné vlastnosti, vrátane spomínanej nálady.

počítač

  1. Wattpad– Wattpad je nielen odrazový mostík pre nádejných, začínajúcich spisovateľov ale zároveň je to neobmedzený zdroj nových vecí pre vášnivých čitateľov. Naozaj skvelá vec, kde človek dokáže stráviť aj pár hodín svojho času. Wattpad je známy celosvetovo a má aj českú verziu a taktiež veľa slovenských užívateľov. Okrem iného, je to tá najľahšia cesta, ako dostať spätnú väzbu.
  2. A soft murmur– Táto zaujímavá stránka Vám pomôže upokojiť sa a zároveň sa aj sústrediť. A to so zvukmi dažďa, praskajúceho dreva v krbe, búrky, vetra, vĺn, cvrčkov, vtákov a iných. Jednoducho si môžete nastaviť intenzitu jednotlivých zvukov na posúvateľnej lište a započúvať sa.