Úlomky ženy, ktorá chce len málo

Som hladná
Nikdy nenechajte ženu hlavnú ! Hlad spôsobuje podráždenosť a nervozitu, ktorá spôsobuje zbytočné hádky a mrzutosť na druhého. Vyhnite sa nepríjemnostiam a zoberte ju von. Ak ste galantný muž a svoju ženu nadovšetko milujete, určite je dobré raz za čas zájsť na nejakú romantickú večeru alebo aspoň na obed a spoločne sa vrátiť k lepším časom. Vo vzťahoch to nebýva vždy ružové a prostredníctvom jedla sa dá so ženou rozumne porozprávať a možno vám aj na mieste odpustí (s plným bruškom). Jedlo je pre ženu často neoddeliteľnou súčasťou, aj keď sú potom nešťastné za prebytočné kilogramy ukazujúce na váhe mnohorozmerné číslo. Ak jej vyhoviete nákupom jej obľúbeného jedla, potešenie bude na pravom mieste a vy budete môcť byť na seba pyšný. Žena to bude brať ako dar a úctu za jej pracovitosť a možno sa vám odmení ešte aj pred príchodom spánku !

stravování

Kuchárka/upratovačka
Žena s týmto povolaním to v živote veru nemá ružové. Z jednej stránky sa na ňu valia účty, pri ktorých potrebuje pomoc svojho muža, pretože mzda z vykonanej práce jednoducho na spoločný život dvoch osôb nevystačí. Druhou snáď ešte horšou vecou je, ak má doma žena neochotného muža povaľača, ktorý denne preleží pri televíznej obrazovke a nemihnutím prsta radšej sleduje dianie v televízii než skutočnosť, že spoločné bývanie srší hrôzou v podobe neumytého riadu, prázdnej chladničky a smradľavých ponožiek. Takáto žena si potrebuje po práci doma občas oddýchnuť, určite privíta navarené jedlo, aj keď sa na prvý krát nevydarí. Nemusí to byť hneď porovnateľné so špecialistom, hlavné je, že je to jedlé ! Upratovačkám síce nevadí navariť si, no po stovkách umytých záchodových dosiek, umývadiel a spoločenských alebo administratívnych priestorov má upratovania nad hlavu ! Pomôžte jej, prípadne poďakujte za to, aká je šikovná a pracovitá. Bozku sa nevyhnete !

nepořádek

Spánok
Po ťažkom pracovnom dni dôjde aj na spánok – ako je aj muž unavený, tak isto žena potrebuje čas na vytúžený oddych a pohodlie mäkkej postele. Problém nie je v tom, že sa nemôžu vyspať, ale v tom, že občas na sex nevyjde čas a oddych je im prednejší. Muži to občas nechápu a stávajú sa z nich sebeckí tvrdohlavci, ktorých absolútne nezaujíma, že ste po šestnástich hodinách státia na nohách unavená. Sex je pre nich dôležitým ako život a rozhodne ho chcú mať za každú cenu. Lenže niekedy to pochopiteľne nejde, takže trochu pochopenia žena ocení na toľko, že možno nakoniec ja zmení názor.