Žiarte na svadbe ako hviezda!

Radou číslo jedna, ktorou aj začneme je že na začiatku všetkého plánovania sa upokojte. Berte veci ako sú a nestresujte sa zbytočne scenármi ktoré ešte ani nenastali. Ak ste utrápená, v kŕči a časovej tiesni odzrkadlí sa to predovšetkým na vašom výzore a to predsa nechcete! Bledá, vyčerpaná nevesta s kruhmi pod očami ešte nikoho neočarila.

svatba

Robte preto všetko v časovom predstihu. Dnes je bežné že si všetko zarezervujete rok dopredu, od fotografa cez sálu až po šaty. Tí najlepší majú totiž plné diáre i na rok dopredu a preto nechcete aby sa vám ušli tí, ktorí majú práve voľno a potom by ste ľutovali že nie ste spokojní s kvalitou ich služieb.

novomanželé

Čo sa týka vášho výzoru, nenechávajte nič na náhodu. O vlasy sa pravidelne starajte, robte si výživné masky a pravidelne ich dávajte podstrihávať aby ste nemali rozštiepené končeky a pôsobili zdravo. Pár mesiacov pred svadbou si môžete nasadiť i výživové doplnky podporujúce krásu vlasov, nechtov a pokožky.
Keď sme u tej pleti, netreba si ju nechávať na poslednú chvíľu a absolvovať kozmetiku len raz pred svadbou. Kozmetika a čistenie je dlhodobý proces ktorý vaša pleť vyžaduje a preto dbajte na pravidelné čistenie aby ste boli bez chybičky.
Okrem toho ak sa nevydávate práve v lete, k vášmu vzhľadu veľmi pomôže i jemné opálenie. Budete vyzerať žiarivejšie a sviežejšie, takže si vytvorte dostatok času na návštevu solária a pozor si dávajte i na počet strávených minút v ňom, pretože ak to prepísknete skončíte červená.

balonky

Ďalším atribútom ktorí upriamuje pozornosť ľudí sú vaše nechty ktoré si nechajte upraviť profesionálmi. Dokonalá manikúra z vás vyčaruje elegantnú dámu.
Ak chcete dramatický pohľad, umelými riasami ho dosiahnete,. Existujú rôzne druhy, dokonca i riasy na ktorých sú nalepené kryštáliky, ktoré podčiarknu luxus a eleganciu. Avšak i tu platí všetko s mierou. Riasy si môžete kúpiť a nalepiť doma alebo absolvovať ich predĺženie u kozmetičky, to je len na vás.
Pravidelnou starostlivosťou o seba dosiahnete dokonalý vzhľad čo určite ocení každý svadobčan.