Dizajnové hliníkové okná

Stavba rodinného domu je snom každého páru či rodiny. Mať vlastný dom znamená súkromie, ktoré v byte chýba. Stavba rodinného domu však nie je finančne a časovo lacná záležitosť. Dnešné rodinné domy sa stávajú najmä s ohľadom na nízky energetický certifikát. Okrem ďalších technológií vám s nízkym energetickým certifikátom pomôžu aj hliníkové okná. Výber okien by ste nemali nechávať na poslednú chvíľu. Už pred samotnou stavbou by ste mali byť rozhodnutý aký typ okien si zvolíte. Najčastejšie si ľudia volia klasické plastové okná. Obľúbené sú najmä kvôli nízkej cene.

okno na dome

No tomu sa odzrkadľuje aj kvalita. O niečo kvalitnejšie sú drevené okna, ktoré však majú nižšiu životnosť. Ak túžite po kvalitnom výrobku, ktorý nebudete ani rokmi ľutovať, neváhajte nad výberom hliníkových okien do celej domácnosti. Hliníkové okna predstavujú vysokú kvalitu za rozumnú cenu. Výhodou hliníkových okien je dokonale tesnenie, zabezpečujú tepelnú izoláciu, odolnosť proti vlámaniu, či požiarnu odolnosť. Hliníkové okná sú ideálne do moderných novostavieb, ktoré sú navrhnuté s modernými veľkými okna. Hliník je mimoriadne ľahký materiál a najmä na veľkoplošné okna je najvhodnejší. Aj v prípade dverí na terasu je otváranie jednoduché a ľahké. Hliníkové okná si však môžete vybrať v ľubovoľnej veľkosti.

hliníkové okno

Hliníkové okná nie sú také obľúbené len z funkčnej stránky. Sú čoraz viac obľúbené aj z hľadiska dizajnu. Rám okien je úzky a vy získate široký rozmer sklenenej plochy. Miestnosti sú tak oveľa viac presvetlené a modernejšie.

Cena za m2 hliníkových okien je variabilná. Všetko záleží od kvality, ktorú si zvolíte. Hliníkové okná si navrhnete podľa svojich požiadaviek. Môžete si zvoliť trojsklo a prémiovú kvalitu. Pre cenovú ponuku kontaktujte lmmont.sk ktorí sú poprednou spoločnosťou v odvetví hliníkových systémov.