Tatry ako stvorené na wellness

Blíži sa leto, ale zahraničná dovolenka nie je jediná možnosť ako stráviť dni mimo domova. Niekedy možno povedať, že dovolenka v zahraničí môže byť viac vyčerpávajúca ako wellness pobyt na Slovensku. Wellness pobyty sú mimoriadne obľúbené. Nemusíte dlho a ďaleko cestovať a za pár hodín ste na mieste. Najčastejšou destináciou, kam sa vyberieme sú Vysoké Tatry. A nie je sa čo čudovať. Naše Tatry sú skutočne prekrásne a taktiež vybavené na prežitie aj niekoľkých dní plných zážitkov, atrakcii či adrenalínu. Okrem turistiky, ktorá je pre Tatry známa, môžete v tejto lokalite nájsť aj zážitkové atrakcie.

wellness

Spustiť sa môžete na kolobežkách, na štít sa môžete vyviesť lanovkou, alebo navštíviť jeden z našich aquaparkov. Samotné služby však ponúkajú aj kvalitnejšie hotely. Vysoké Tatry majú gastronómiu a ubytovanie na skutočne vysokej úrovni. Okrem možnosti stravovania množstvo hotelov poskytuje aj vlastný wellness.

Wellness pobyt Tatry.

Na wellness pobyt sa môžete vybrať prakticky kedykoľvek. Či už si idete užiť zimnú lyžovačku, letnú dovolenku alebo len potrebujete vypnúť cez jar alebo jeseň, takýto pobyt vám pomôže načerpať množstvo nových síl, utriediť si myšlienky a vypnúť od každodenných starosti. Výhodou takéhoto pobytu je samozrejme wellness.

wellness

Večerný wellness po celodennej túre by neodmietol nikto. Kvalitné hotely sú vybavené vírivkami, kde môžete nechať uvoľniť svoje svalstvo. Tatry sú takisto známe výhľadmi. A výhľady na štíty si môžete užiť aj z niektorých vonkajších bazénov. Ale na čo sa množstvo ľudí teší, sú najmä sauny. Saunový svet spolu s odpočinkovou miestnosťou, ľadovou sprchou, či soľnou jaskyňou sú lákadlom pre každého turistu. Vyberte si preto na svoj pobyt hotel, ktorý vám takýto wellness zážitok poskytne. Kde ale nájsť kvalitný hotel v Tatrách na váš wellness pobyt? Priamo na travelguide.sk.